HEILOO - Promovendus HZV zal ook komend seizoen uitkomen in de Eredivisie Futsal. Dankzij een uitstekende tweede seizoenshelft en een knappe 6-3 overwinning op vrijdagavond tegen poulewinnaar RKAV Volendam konden de handen omhoog bij de Heilooër formatie van trainer/coach Alejdin Kalic.
Waar de ploeg halverwege de competitie nog hekkensluiter was van de eredivisie toonde men zich vanaf het begin van de start van de voorjaarscompetitie gedreven om handhaving veilig te stellen. HZV ging in die poule zelfs lang mee met koploper RKAV Volendam dat zich uiteindelijk vorige week als winnaar winnaar wist te plaatsen voor de brugwedstrijd in de play-offs.
Voor Volendam was de wedstrijd van vrijdag dus vooral om in vorm te blijven voor die play-offs, maar men trof een gedreven HZV dat er alles aan wilde doen om de handhaving veilig te stellen en daarin slaagde men met glans.
Door een treffer van Marwan Yahyaoui stond de thuisploeg bij rust al met 1-0 voor en na de rust drukte men door. Kep Munsterman en Spike Boersen en opnieuw Yahyaoui voerden de score verder op. Via twee treffers van Sem Besseling kwam Volendam eventjes terug. Bram de Boer verruimde de marge weer waarna Yahyaoui zich kroonde tot man van de wedstrijd door zijn derde te maken. Namens Volendam bepaalde Robin Kwakman de eindstand op 6-3, maar dat kon de pret in Heiloo niet meer drukken.
HZV sluit komende vrijdag de competitie af met een uitwedstrijd tegen Heracles Almelo Futsal.

15.3 ℃























































