HEILOO - Op zaterdag 23 mei 2026 treedt de gerenommeerde zanger en liedjesschrijver Matthijn Buwalda op in de Ter Coulsterkerk in Heiloo.


De PKN gemeente viert dit jaar het 25 jarig jubileum van het kerkgebouw als plaats van diensten en activiteiten in Heiloo.

In het kader van dit jubileum vindt naast andere feestelijke activiteiten, dit concert plaats.

Matthijn Buwalda komt niet met zijn grote theatertour maar met een bijzonder, intiem concert vol van zijn mooiste liedjes. Het belooft een avond te worden met een lach en een traan, dichtbij en persoonlijk.

Sinds 2006 is Matthijn Buwalda onderweg met zijn Nederlandstalige liederen, een unieke kruising tussen kleinkunst en Nederpop.

Met vijf uitverkochte theatertours, samenwerkingen met artiesten als Stef Bos, Stephanie Struijk en Jan Smit en als winnaar van de Buma Cultuurprijs/Zilveren Duif 2015, heeft hij zich een vaste plek veroverd in het Nederlandse muzieklandschap.

In 2024 was hij te zien in het populaire televisieprogramma Beste Zangers.

Het Algemeen Dagblad schreef over hem: ‘Er zijn maar weinig zangers die met Nederlands repertoire recht je hart in kunnen zingen. Matthijn Buwalda is zo iemand.’

De Ter Coulsterkerk in Heiloo biedt een unieke, intieme setting voor dit bijzondere concert. Het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er snel bij.

Kaarten zijn nu verkrijgbaar in de voorverkoop voor €12,50 (exclusief servicekosten). Na 20 mei bedraagt de prijs €15,00 (exclusief servicekosten).

Praktische informatie:

Datum: 23 mei 2026

Locatie: Ter Coulsterkerk Heiloo

Deuren open: 19.15 uur Aanvang: 20.00 uur

Kaarten: via www.ter-Coulsterconcert.nl